Vypadá to, že sex je všude. Řve z billboardů, olupuje se z obličejů teenagerek, stříká z lahviček parfémů, otřásá vztahy a plní daty nekonečné internetové cloudy. Paradoxně je to ale způsob, jak se mu vyhnout. Tedy vyhnout se jeho pravé podstatě a připravit ho o jeho sílu. Jak se nepotkat se sexem, který je uvnitř nás.

Ten se od svého mediálního a kulturně podmíněného obrazu liší tím, že vyčuhuje ze všech škatulek a dost často se jaksi neslučuje s naším sebepojetím – maskou, za kterou jsme zvyklí ve společnosti (ať už je jí parlament, korporát nebo vlastní rodina) vystupovat.

Black Pudl je tímto stínem. Vaším utlačeným a proto zlobivým dvojčetem. Vaším vnitřním zvířetem. Vaší vytěsněnou součástí, se kterou je potřeba se znovu potkat a co víc, pomazlit se s ní a začít ji vychovávat. Jedině tak budeme celou a autentickou osobností, jedině tak můžeme mít ze života skutečný požitek, jedině tak můžeme mít přínos pro společnost.

Black Pudl je houževnaté zvíře, které si samo hájí svoje místo na slunci a chce se stát mazlíčkem všech lidí, kteří přistupují k životu vědomě.